Oddajemy w Twoje ręce najnowszy numer naszego Magazynu AgroFood 4.0.

Chcemy byś został z nami na dłużej. Możesz oczywiście odwiedzać codziennie nasza stronę internetową i czytać poszczególne artykuły. Mamy jednak nadzieję, że to co tu znajdziesz wciągnie Cię na tyle, że będziesz chciał więcej. Jeśli chcesz, możesz od razu przejrzeć nasz Magazyn. Wystarczy że podasz nam swojego maila, a my co kwartał wyślemy ci najnowszy numer. Ponieważ łączymy tu nowoczesność z tradycją, to mamy świadomość, że niektórzy wolą czytać mając w rękach Magazyn w tradycyjnej formie, czyli papierowej. Nic prostszego, wystarczy że opłacisz koszty wysyłki za cały rok z góry, podasz nam dane adresowe a my co kwartał wyślemy Ci nowy, jeszcze pachnący farbą drukarską egzemplarz. Wybór należy do Ciebie.

Jeśli chcesz zamówić Magazyn możesz to zrobić na dwa sposoby:

  • BEZPŁATNA
    wersja elektroniczna - zostaw na swojego maila a my wyślemy Ci plik pdf zaraz po tym jak tylko pojawi się nowy numer Magazynu. Dostarczymy Ci ją bezpłatnie
  • PO OPŁACENIU KOSZTÓW PRZESYŁKI - ta opcja będzie dostępna już wkrótce
    wersja drukowana – opłać koszty wysyłki za cały rok z góry (50 PLN), wypełnij formularz w którym poprosimy się o podanie danych adresowych do wysyłki a my co kwartał wyślemy Ci nowy, świeżutki Magazyn AgroFood 4.0. Możemy Ci go wysłać do paczkomatu lub pocztą.